Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAMAN MAKİNESİ
Bir gün, canım çok sıkılmıştı. Ne yapacağımı bilemiyordum. Oyuncaklarım artık sıkıcı gelmeye başlamıştı. Annem, babam uyuyordu.Kısacası yapacak hiçbirşeyim yoktu!

Aradan zaman geçti, ben de dışarı çıkmaya karar verdim. Dışarıya çıktım ama hava çok soğuktu. Tam içeri girecekken, bir kutu gördüm! Büyüktü ama… Değişik görünüyordu. Onu aldım ve eve çıktım. Odama girdim. O kutuyu incelemeye başladım. Bir şeyler olmaya başladı! Çok… Çok karışık! Ve, gözümü açım. Kâbustaydım sanırım! Çok renksizdi. Siyah! Her yer siyah! Tablolara baktım, 2477 yılına görüşürüz, 2478 yılına hoşgeldin, yazıyordu! Rüyadayım zannettim. Ama rüya değildi. İnsanlara baktım, hepsinin elinde telefon! Gelecek böyle mi olacaktı gerçekten? Neyse, düşünecek zamanım yoktu. Geri dönmem lazımdı! Kutuyu aramaya başladım. Kutuyu bulduğumda pek sağlam değildi. Düzelttim. Yaklaşık iki saat sürdü. İçine girdim ve düğmelerle oynadım.

Gözümü açtım ve evdeydim. Çok korkunçtu. Geleceğin böyle olmasını istemiyordum. Bunu değiştirmemiz gerekiyordu. Ağaçsız, çiçeksiz, kahkahasız dünya olur mu? Olmaz! Bunu durdurmalıyız!!
Ara
Teşekkür verenler:

Bu Konudaki Yorumlar
ZAMAN MAKİNESİ - Yazar: Eklimya - 03-16-2020, 02:19 PM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping